Dnes je pátek, 19. duben 2024, Rostislav, zítra Marcela
Nacházíte se:  Katalog » Zdraví, Životní styl » Fitness, wellness

Fitness, wellness


WWW Stránky v sekci Fitness, wellness


Tejpování a kinesiotaping  - Zobrazit detail stránky

Tyto stránky se zabývají tejpovacími metodami jak klasickou tak kinesiotapingem. Nejčastěji se používá ke snížení bolesti a zánětu svalu.

www.tejpovacipaska.com
Tejpovací páska - kinesiotaping  - Zobrazit detail stránky

Tato stránka se zabývá tejpovacími metodami v terapeutické a sportovní oblasti. Nejčastěji se používá ke snížení bolesti a zánětu svalu.

www.tejpovacipaska.info
Tejpy a tejpování  - Zobrazit detail stránky

Tradiční tejpování se během procesu rehabilitace využívá z mnoha důvodů. V akutních případech je hlavním cílem tejpování poskytnout podporu, snížit otok, omezit pohyblivost v nežádaném směru a ulevit od bolesti.

www.tejpy-tejpy-tejpy.cz
Spa and Beauty Clinic Holmes Place  - Zobrazit detail stránky

Spa & Beauty Clinic, prvotřídní kosmetické a wellness služby zahrnující masáže (rehabilitační, relaxační, thajské), kosmetická ošetření, dekorativní líčení, manikúru a pedikúru, depilaci cukrovou pastou, tělová ošetření.

www.holmesplacesbc.cz/
Wellness pobyty, wellness víkend pro dva, lázně a lázeňské pobyty - milujeme-lazne.cz  - Zobrazit detail stránky

Wellness pobyty, wellness víkend pro dva, lázeňské pobyty, víkendové pobyty, romantické pobyty a další na milujeme lázně cz.

www.milujulazne.cz
BMR kalkulačka  - Zobrazit detail stránky

Změřte si hodnotu svého bazálního metabolismu v naší kalkulačce. Bazální metabolismus je množství energie, které tělo spotřebuje vlastní činností v klidovém stavu. Naměřená hodnota je odrazovým můstkem ke správnému hubnutí.

bmrkalkulacka.cz/
Wellness hotel Amenity  - Zobrazit detail stránky

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Amenity wellness Zlín. Najdete nás v blízkosti centra Zlína, kde objevíte klidné místo k relaxaci a odpočinku. Mimo relaxace v saunovém světě, nabízíme ubytování, penzion i kavárnu...

www.amenity-wellness-spa.cz/
Sport cvičení a fitness e-shop  - Zobrazit detail stránky

Sportujete, cvičíte, navštěvujete fitness? Navštivte náš e-shop sport-cviceni-fitness.cz a zjistěte, jak zrychlit cestu k Vašemu cíli, ať již jde o hubnutí, bodybuilding, tvarování těla, jste aktivní sportovec, nebo provádíte jen kondiční cvičení.

www.sport-cviceni-fitness.cz
Fitham  - Zobrazit detail stránky

Fitness e-shop pro vybavení domácích i komerčních posiloven s dopravou po celé ČR. Posilovací stroje, rotopedy, běžecké pásy, elipticaly to vše najdete v naší kompletní nabídce fitness vybavení.

www.fitham.cz
Jóga studio Namasté Liberec  - Zobrazit detail stránky

Sestavili jsem pro Vás rozvrh tak, aby jste měli možnost výběru z lekcí jógy jak dynamických, tak i jemných a pomalejších, vhodných i pro klienty začínající, starší, bez fyzické kondice nebo se zdravotním omezením.

www.jogastudioliberec.cz

Strana:  1   2   Následující
© 2009 - 2024 Katalog.vtipalek.net