Dnes je sobota, 15. červen 2024, Vít, zítra Zbyněk
Nacházíte se:  Katalog » Vzdělávání, Školy » Jazykové kurzy

Jazykové kurzy


WWW Stránky v sekci Jazykové kurzy


CEET language solutions - jazyková řešení  - Zobrazit detail stránky

Patříme mezi pět největších a nejdynamičtějších překladatelských agentur střední a východní Evropy. Na českém i světovém trhu působíme od roku 2005. Poskytujeme komplexní služby: překlady, lokalizace, tlumočení, kurzy a jazykové audity.

www.ceet.cz
CEET language solutions - jazyková řešení  - Zobrazit detail stránky

Patříme mezi pět největších a nejdynamičtějších překladatelských agentur střední a východní Evropy. Na českém i světovém trhu působíme od roku 2005. Poskytujeme komplexní služby: překlady, lokalizace, tlumočení, kurzy a jazykové audity.

www.ceet.eu
Učte se anglicky online  - Zobrazit detail stránky

Znalost cizího jazyka patří mezi samozřejmé záležitosti prakticky velkého množství lidí a je třeba říct, že bez jazyka se shání kvalitní zaměstnání jen velmi složitě.

www.anglictinaprosamouky.eu
Angličtina pro děti v Praze You-me.cz  - Zobrazit detail stránky

You-me.cz školka s angličtinou v Praze nabízí příjemnou rodinnou a láskyplnou atmosféru, v níž každý může objevit svůj vnitřní potenciál a dále ho rozvíjet přirozeně, tvořivě a s lehkostí.

www.you-me.cz
Angličtina pro samouky a začátečníky  - Zobrazit detail stránky

Online angličtina pro samouky a začátečníky + slovník, vše namluvené rodilým mluvčím, gramatika, cvičení, různé možnosti procvičování slovní zásoby + výuka poslechem.

www.100pro.biz
Překlady  - Zobrazit detail stránky

Na trhu se nachází mnoho společností specializujících se na překlady. Pokud požadujeme kvalitně provedený překlad textu, měli bychom se obrátit na překladatelskou společnost.

www.odborne-preklady-textu.cz
Lingua Centrum jazyková škola  - Zobrazit detail stránky

V Olomouci, Prostějově, Přerově, Teplicích a Zlíně pořádáme jazykové kurzy pro veřejnost, pomaturitní studium a FAST TRACK. Po celé ČR zajišťujeme individuální a firemní výuku, překlady a tlumočení.

www.lingua-centrum.cz
BOHEMIA INSTITUT s.r.o.  - Zobrazit detail stránky

Akreditovaná vzdělávací instituce zajišťuje KOMPLEXNÍ VZDĚLÁVÁNÍ. KURZY VŠECH JAZYKŮ: veřejné i firemní, REKVALIFIKACE - Management, Obsluha PC. Státní i mezinár. certifikáty. Firemní školení, AC,DC.

www.bi.cz
Jazyková škola s dvacetiletou tradici úspěšných víkendových kurzů angličtiny.  - Zobrazit detail stránky

Jazyková škola IN-TENSE nabízí především pobytové kurzy angličtiny. IN-TENSE Vám zajistí opravdu efektivní a intenzivní výuku ve velmi malých skupinách o počtu 2 -5 lidí. Součástí kurzů jsou i hodiny face to face, neboli jeden na jednoho, což je nejlepší forma výuky. Pokud chcete Vaši angličtinu posunout na vyšší úroveň, jsme tu pro Vás.

www.in-tense.cz
Efektivní výuka anglického jazyka pro základní školu  - Zobrazit detail stránky

Angličtina metodou Imitum pro výuku na základní škole. Efektivní jednoduchá metoda, jak naučit vaše děti myslet v angličtině bez nudného šprtání slovíček a gramatiky. Levněji pro děti neseženete rodilého mluvčího.

www.cool-anglictina.cz

Strana:  1   2   3   Následující
© 2009 - 2024 Katalog.vtipalek.net