Dnes je sobota, 9. prosinec 2023, Vratislav, zítra Julie
Nacházíte se:  Katalog » Vzdělávání, Školy » Doučování, Školení, Kurzy

Doučování, Školení, Kurzy


WWW Stránky v sekci Doučování, Školení, Kurzy


Kurzy vaření Praha - Presto škola vaření  - Zobrazit detail stránky

Kurzy vaření Praha - Presto škola vaření - nejoblíbenější kurzy vaření v Praze, které Vás naučí profesionálně vařit. Vyberte si z široké nabídky kuchařských kurzů. Nabízíme i dárkové poukazy.

www.kurzyvareni.cz
Angličtina pro samouky - online  - Zobrazit detail stránky

Angličtina pro samouky (online) + slovník, vše namluvené rodilým mluvčím, gramatika, cvičení, různé možností procvičování slovní zásoby + výuka poslechem.

anglicky.100pro.biz
Angličtina pro samouky a začátečníky  - Zobrazit detail stránky

Online angličtina pro samouky a začátečníky + slovník, vše namluvené rodilým mluvčím, gramatika, cvičení, různé možnosti procvičování slovní zásoby + výuka poslechem.

www.100pro.biz
Global Management Studio - kurzy a školení  - Zobrazit detail stránky

Vzdělávání dospělých. Zvyšování osobních i profesních dovedností v soukromém a pracovním životě prostřednictvím prezenčních soft-skills a ICT školení a kurzů v Brně nebo u vás v sídle firmy, poradenství a online videokurzů.

www.globalmanagement.cz
VideoLearning.cz – vzdělávací videokurzy  - Zobrazit detail stránky

Vzdělávací online videokurzy pro zvyšování dovedností v soukromém i pracovním životě. Dozvíte se například jak a kde najít práci, jak napsat životopis, jak uspět při pohovoru, jak vyhledávat na internetu, atd.

www.videolearning.cz
Kurzy pro maminky na mateřské  - Zobrazit detail stránky

Prezenční školení v Brně a online kurzy pro rodinný i profesní život maminek na mateřské dovolené pro pohodové zvládnutí mateřské nebo návratu do zaměstnání.

kurzy-materska.cz
PRINCE2.cz - Projektový manažer s certifikací  - Zobrazit detail stránky

Školení projektové řízení PRINCE2: Garance nejlepší ceny na trhu. 100% úspěšnost kurzů PRINCE2 Foundation v ČR: inovované školící materiály! Jsme společnost pro projektové řízení prince2 v ČR a SK.

www.prince2.cz
ISO 9001, ISO 14001 a jiné ISO normy - zavedení, udržování, školení  - Zobrazit detail stránky

Zavádění a udržování ISO 9001, ISO 14001, ISO 50001 ISO 27001, ISO 22001, ISO 20000, OHSAS, ISO 18001, TS 16949, ISO 3834, BOZP a PO, školení interní auditor QMS, EMS, OHSAS, ISMS, metrolog, interní audit, dozorový.

www.noveiso.cz
Manažerské dovednosti Praha, koučování, vzdělávání  - Zobrazit detail stránky

Poznejte manažerské dovednosti KlonDike - firemní vzdělávání, koučování, psychodiagnostika, personální agentura. Akreditované manažerské dovednosti KlonDike jsou metody využívání ekonomických zdrojů.

www.dike.cz
Vzdelávacia agentúra AMOS-K, spol. s r.o.  - Zobrazit detail stránky

STRATILI STE PRÁCU?ALEBO CHCETE ZMENIŤ SVOJU DOTERAJŠIU PRACOVNÚ ČINNOSŤ? Ponúkame Vám nové vzdelanie v rámci absolvovania rekvalifikačných kurzov,akreditovaných MŠ SR. Možnosť platby aj v splátkach.

www.amosk.sk

Strana:  1   2   Následující
© 2009 - 2023 Katalog.vtipalek.net