Dnes je sobota, 15. červen 2024, Vít, zítra Zbyněk
Nacházíte se:  Katalog » Sport, Relaxace » Sportovní kurzy

Sportovní kurzy


WWW Stránky v sekci Sportovní kurzy


Cvičení Pilates Praha 8  - Zobrazit detail stránky

Nabízíme tréninky metodou Pilates pro záda bez bolesti, pružné tělo, pevné centrum těla - core, svaly dlouhé, štíhlé, ale pevné. Tréninky probíhají v Praze. Cvičení je například vhodné i po těhotenství, nabízíme dále privátní tréninky u Vás doma či v kanceláři. Pořádáme také sportovní víkendy i celé sportovně zaměřené týdny.

www.pilatesdestiny.cz
Tenisový trenér  - Zobrazit detail stránky

Osobní stránka trenéra tenisu Viktora Pospíšila s mnohletou praxí a zkušenostmi z první ligy v české republice i v německu. Trénuji v Brně a okolí, mluvím aktivně česky, německy a rusky.

www.tenisovy-trener.biz
Tipy na sázky,sázky online,tipy zdarma  - Zobrazit detail stránky

Jsme tým profesionálních tipérů, od roku 2008 se specializujeme na sportovní sázení a mezi naše hlavní sporty patří tenis, hokej, basketbal a fotbal. Denně analyzujeme kompletní nabídku utkání.

www.tipujsazky.cz
Outdoor School Jizera | Outdoor School Jizera - půjčovna lodí Jizera, kánoe, rafty, horolezectví, vysoká lana, lanový areál  - Zobrazit detail stránky

Zajišťování sportovních aktivit, firemních akcí, školení, teambuildingů a školních výletů. Organizace vodáckých a horolezeckých kurzů. Půjčovna lodí,rafty,lanový areál.Aerobik klub: bodyforming, Zumba,Pilates, Flow tonic

www.outdoor-school.cz
© 2009 - 2024 Katalog.vtipalek.net