Dnes je sobota, 15. červen 2024, Vít, zítra Zbyněk
Nacházíte se:  Katalog » Sport, Relaxace » Sportovní akce

Sportovní akce


WWW Stránky v sekci Sportovní akce


Tandemový seskok padákem  - Zobrazit detail stránky

Nabízíme tandemové seskoky a výcvik volných pádů AFF. Osobní přístup instruktorů. Pokud toužíte po výjimečném zážitku, tak vyzkoušejte tandemový seskok padákem s ověřenými profesionály.

www.funtandem.cz
Mistrovství světa ve fotbale 2014  - Zobrazit detail stránky

Mistrovství světa ve fotbale 2014 se bude konat od 13.6.2014 do 13.7.2014 v Brazílii. Brazílie se po Mexiku, Itálii, Francii a Německu stala pátou zemí, která uspořádá MS podruhé.

www.fotbal-ms2014.com
Roland Garros  - Zobrazit detail stránky

Aktuální tenisové výsledky z French Open naleznete na webu french-open.live-skore.cz. Výsledky mužské i ženské dvouhry, mužské, ženské i smíšené čtyřhry můžete sledovat v našem livescore.

french-open.live-skore.cz
Mistrovství světa 2015 v hokeji  - Zobrazit detail stránky

Mistrovství světa v ledním hokeji 2015 v České republice, které se koná v Praze a Ostravě je fanoušky dlouho očekávaná sportovní událost. Sledujte s námi online výsledky jednotlivých zápasů.

ms-hokej-2015.live-skore.cz
Informace o Tour de France  - Zobrazit detail stránky

Informace o nejslavnějším a největším cyklistickém etapovém závodě Tour de France - přehled jednotlivých etap, mapy, výsledky, informace o českých jezdcích. Tento závod má již více než stoletou tradici.

tour-de-france.live-skore.cz
Grandslam Wimbledon  - Zobrazit detail stránky

Aktuální tenisové výsledky z Wimbledonu naleznete na webu wimbledon.live-skore.cz. Výsledky dvouhry mužů i žen, čtyřhry mužů i žen a smíšené čtyřhry můžete sledovat v online bez zpoždění v našem livescore.

wimbledon.live-skore.cz
Finále ATP Tour  - Zobrazit detail stránky

Turnaj mistrů (ATP Tour Finals) je závěrečný turnaj každé mužské tenisové sezóny. O účast na tomto turnaji bojují tenisté po celý rok a z nich 8 nejvýše postavených v žebříčku ATP získá právo účasti.

turnaj-mistru.live-skore.cz
Finále WTA Tour  - Zobrazit detail stránky

Každoročně se 8 nejvýše postavených tenistek na žebříčku WTA Tour utká ve finálovém turnaji, jehož dějištěm je v letech 2014 - 2018 Singapur. Uspěje na tomto turnaji některá z našich českých tenistek ?

turnaj-mistryn.live-skore.cz
Šampionát v hokeji  - Zobrazit detail stránky

Mistrovství světa v ledním hokeji je soutěž mužských reprezentačních mužstev členských zemí IIHF. Nechybí mezi nimi tradičně ani náš český tým. Získáme letos zlato nebo alespoň jednu z medailí?

ms-hokej.live-skore.cz
Informace o Vueltě  - Zobrazit detail stránky

Pokud jsi fanoušek silniční cyklistiky a miluješ etapové závody jako Tour de France, Giro nebo la Vuelta? Zde se dozvíš veškeré informace o posledním jmenovaném – o závodu la Vuelta a Espaňa.

la-vuelta.live-skore.cz

Strana:  1   2   Následující
© 2009 - 2024 Katalog.vtipalek.net