Dnes je pátek, 19. duben 2024, Rostislav, zítra Marcela
Nacházíte se:  Katalog » Sport, Relaxace » Sport v regionech

Sport v regionech


WWW Stránky v sekci Sport v regionech


Hodnocení a recenze fitness v Praze  - Zobrazit detail stránky

Stránky kamdofitka.cz hodnotí pražská fitness centra, doporučí, kde si v Praze nejlépe zacvičit. Recenze vám také napoví, která sportovní centra jsou nejhorší. Najdete zde i úplný seznam fitek v Praze.

www.kamdofitka.cz
Fit plus Relax  - Zobrazit detail stránky

Zvu Vás do Fit plus Relax, fitcentra pro ženy v centru Ostravy. Přijďte k nám zhubnout přebytečná kila, zpevnit tělo nebo si jen odpočinout. Nabídneme Vám relax v podobě sauny a infrasauny. Také lekce spinningu a trenér v ceně vstupu.

www.fitplusrelax.com
Cvičení Pilates Praha 8  - Zobrazit detail stránky

Nabízíme tréninky metodou Pilates pro záda bez bolesti, pružné tělo, pevné centrum těla - core, svaly dlouhé, štíhlé, ale pevné. Tréninky probíhají v Praze. Cvičení je například vhodné i po těhotenství, nabízíme dále privátní tréninky u Vás doma či v kanceláři. Pořádáme také sportovní víkendy i celé sportovně zaměřené týdny.

www.pilatesdestiny.cz
Polar  - Zobrazit detail stránky

Sporttestery Polar, to je motivace pro Váš zdravý životní styl a kontrolu správného cvičení. U nás najdete široký sortiment zaměřený na Fitness náramky, sporttestery včetně příslušenství i servisu, přímo od autorizovaného prodejce.

www.polar-eshop.cz
Sportovní centrum ve vašem okolí  - Zobrazit detail stránky

Neseďte doma, udržujte se stále v kondici. Najděte si sportovní centrum ve vašem okolí. Pomůžeme Vám najít nejlepší sportoviště s vaším oblíbeným sportem ve vašem městě.

www.zasportuj.cz
Fitness v Poděbradech - zkušenosti  - Zobrazit detail stránky

Nejlepší Fitness v Poděbradech Vám nabídne nejlepší požitek ze sportu. Nejlépe hodnocené Fitness v Poděbradech naleznete na stránkách fitness-podebrady.cz.

fitness-podebrady.cz
© 2009 - 2024 Katalog.vtipalek.net