Dnes je sobota, 9. prosinec 2023, Vratislav, zítra Julie
Nacházíte se:  Katalog » Sport, Relaxace » Netradiční sporty

Netradiční sporty


WWW Stránky v sekci Netradiční sporty


Airsoft Bunkr59  - Zobrazit detail stránky

V airosft bunkru 59 ve Frýdku-Místku najdete něpětí, adrenalin a Akci! Můžete si ho pronajmout například pro firemní akci na odreagování, nebo se jen vyblbnout s přáteli.

www.bunkr59.cz
Cvičení Pilates Praha 8  - Zobrazit detail stránky

Nabízíme tréninky metodou Pilates pro záda bez bolesti, pružné tělo, pevné centrum těla - core, svaly dlouhé, štíhlé, ale pevné. Tréninky probíhají v Praze. Cvičení je například vhodné i po těhotenství, nabízíme dále privátní tréninky u Vás doma či v kanceláři. Pořádáme také sportovní víkendy i celé sportovně zaměřené týdny.

www.pilatesdestiny.cz
ivltava.cz - vodácký informační portál  - Zobrazit detail stránky

Vodácký informační portál ivltava.cz ví, co se na řece děje – interaktivní kilometráž, mapa, služby, půjčovny , kempy, akce, fotky, videa, diskuse, informace, aktuality. Plujeme s Vámi.

www.ivltava.cz
Jump tandem  - Zobrazit detail stránky

Stránka Jump-tandem.sk slúži ako informačný web, kde sa dozviete rôzne zaujímavosti o tandemových zoskokoch alebo iných adrenalínových športoch. Zoskok je druh adrenalínu, ktorý túži mnoho ľudí zažiť. Ale len niektorí sa k tomu aj odhodlajú.

jump-tandem.sk
Adrenalínové športy  - Zobrazit detail stránky

Blog, ktorý sa venuje adrenalínovým športom. Dočítate sa tu o všetkých športoch od bungee jumpingu, cez rafting až po tandemový zoskok. Už aj na Slovenku sa adrenalínové športy dostávajú do popredia a získavajú si stále čoraz viac fanúšikov.

zonauniku.sk
Tandemové zoskoky  - Zobrazit detail stránky

Blog Superjump sa venuje tandemovým zoskokom. Dočítate sa u nás ako prebieha tandemový zoskok, mýty a fakty o zoskokoch, na čo sa pred skokom pripraviť. Tento zážitok v každom zanechá spomienky, ktoré nikdy nevyblednú. Ale je skutočne bezpečný?

superjump.sk
Letecká společnost dobrodruhů - adrenalinové zážitky  - Zobrazit detail stránky

Jsme sdružení zabývající se adrenalinovými sporty, tandemovými seskoky,výcvikem parašutismu. Připravujeme kurzy, nejrůznější kulturní akce, expedice a setkání pro naše členy i širokou veřejnost. Dokážeme Vám zprostředkovat neuvěřitelné zážitky.

www.lsd-trip.cz
Elektrokoloběžka Meldius Rulez  - Zobrazit detail stránky

Výroba a prodej elektrických a elektro koloběžek a ostatních elektrických sportovních a dopravních prostředků. Prodej konverzních přestavbových kitů, setů a sad na elektro a elektrická kola, akumulátorů a příslušenství.Výroba el. invalidních vozíků.

www.meldius.com
Cvičení je hra  - Zobrazit detail stránky

Seznam cvičení na ploché nohy včetně fotografií a návodů, jak cvik správně provádět. Cviky jsou přizpůsobené tak, aby byly zajímavé hlavně pro děti. Najdete zde i tipy a triky pro cvičení s hračkami, online cvičení, články obdorníků a diskuzi.

www.cviceni-je-hra.cz
Flyboard Hradec Králové  - Zobrazit detail stránky

Adrenalinový sport v centru Hradce Králové. Létání na flyboardu je jedničkou mezi vodními sporty a je určen pro každého. Neopakovatelný zážitek a extrémní zábava.

www.flyboardhk.cz

Strana:  1   2   Následující
© 2009 - 2023 Katalog.vtipalek.net