Dnes je pátek, 19. duben 2024, Rostislav, zítra Marcela
Nacházíte se:  Katalog » Průmysl, Výroba » Dřevozpracující průmysl

Dřevozpracující průmysl


WWW Stránky v sekci Dřevozpracující průmysl


Paletový servis – palety, výroba palet, výkup  - Zobrazit detail stránky

Zajišťujeme kompletní servis pro dřevěné palety. Mezi naše služby patří výroba palet, výkup palet a prodej palet včetně jejich rozvozu po celé ČR. Veškeré typy palet sušíme dle požadavku odběratele na požadovanou vlhkost.

www.paletovyservis.cz
Zvintr - výroba nábytku na zakázku  - Zobrazit detail stránky

Vyrábíme nábytek do kuchyně, ložnice, předsíně i pro obývací pokoj. Nábytek na míru zhotovujeme také do komerčních prostor jako jsou bary, restaurace, penziony, hotely nebo kanceláře.

www.zvintr.cz
Truhlářství Vysočina  - Zobrazit detail stránky

Výroba kvalitního nábytku na míru. Truhlářství Vysočina nabízí také kuchyňské linky, schodiště a interierové dveře dle Vašeho přání. Naše zakázkové truhlářství se specializuje na výrobu do atypických prostor.

www.vysocina-truhlarstvi.cz
Rajčan s.r.o.  - Zobrazit detail stránky

Spracovanie bukovej guľatiny "od porezu po finál". Produkcia - lepených panelov (priebežných, cinkovaných) pri teplote 105°C. Nábytok z masívneho dreva - postele, komody, skrine, doplnky.

www.rajcan.sk
Zakázkové truhlářství - Pavel Novák  - Zobrazit detail stránky

Truhlářství Pavel Novák Prušánky provádí renovace a opravy široké škály výrobků - oken, dveří, vrat a další. Možnost provedení renovace, nebo vytvoření přesné kopie, dále výroba vchodových, venkovních a bytových dveří, vrata, okna, schodiště.

www.truhlarstvi-prusanky.cz
Truhlářství Doubek - zakázkové truhlářství  - Zobrazit detail stránky

Vyrábíme dřevěná okna špaletová, eurookna a vnitřní a vchodové dveře, zimní zahrady, pergoly, altány, nábytek. Zpracováváme široké spektrum materiálů. Vyrábíme z masivních dřevin tuzemských i exotických, dýhovaných i laminovaných desek.

www.truhlarstvi-doubek.cz
Gotszalk - interiéry a nábytek  - Zobrazit detail stránky

Firma GOTSZALK existuje na trhu již od roku 2008. Naši stabilní pozici jsme získali díky dobré kvalitě námi vyráběných produktů a pečlivé spolupráce s individuálními zákazníky, jak i firmami, které distribuují naše výrobky.

www.gotszalk.cz
Dřevěná eurookna a dveře  - Zobrazit detail stránky

Dřevěná eurookna - zakázkové truhlářství Stanislav Čermák nabízí výrobu dřevěného nábytku na míru se zárukou kvality. Vyrobíme jakýkoli dřevěný nábytek jako např. dveře, dřevěná okna, kuchyně, schodiště, pergoly a další.

www.drevenaeurookna.eu
Japonský topol  - Zobrazit detail stránky

Japonské topoly či lépe řečeno jejich dřevo dosahuje daleko vyšší výhřevnosti a růstové schopnosti než bychom mohli najít u kteréhokoliv jiného dřeva, které se u nás pěstuje. Jejich výhřevnost se dá srovnávat s výhřevností hnědého uhlí.

www.japonsketopoly.cz
Malé dřevostavby a celoroční mobilní domy  - Zobrazit detail stránky

Nejlevnější malé dřevostavby EasyHomes. Moderní design dřevostaveb, precizní zpracování. Malé levné dřevostavby EasyHomes plně nahrazují celoroční mobilní domy. Malé dřevostavby od 350.000Kč.

www.easyhomes.cz

Strana:  1   2   Následující
© 2009 - 2024 Katalog.vtipalek.net