Dnes je sobota, 9. prosinec 2023, Vratislav, zítra Julie
Nacházíte se:  Katalog » Průmysl, Výroba » Domácí potřeby

Domácí potřeby


WWW Stránky v sekci Domácí potřeby


Nábytek Kroměříž  - Zobrazit detail stránky

Jsme prodejci nábytku od předních českých a slovenských výrobců. Klademe velký důraz na kvalitu, vysoký komfort a design. Vždy se snažíme najít optimální řešení pro každého zákazníka. Nabízíme velký výběr sedacích souprav látkových i kožených, dále obývací stěny, ložnice převážně z masívu, zdravotní matrace, kuchyně, dětské a studentské pokoje.

www.nabytek-kromeriz.cz
Svoboda M.Kuchyně a interiéry  - Zobrazit detail stránky

Architektonické návrhy a dodávky interiérů.Kuchyňské studio, spotřebiče. Navrhneme řešení interiéru, zpracujeme 3D vizualizaci a provedeme vše od stavby až po výrobu nábytku.

www.svobodamilan.cz
Termokamery Flir, oficiální zastoupení v ČR  - Zobrazit detail stránky

Podrobný popis nejoblíbenějších variant termokamer společnosti Flir, popis základních parametrů, aplikací a SW pro analýzu výsledků měření a tvorby závěrečných zpráv (reportů) o měření.

www.termokamery-flir.cz
TUBI ITALIA BOHEMIA, s.r.o.  - Zobrazit detail stránky

Český výrobce plastových hadic a granulátů. Vyrábíme hadice zahradní, technické, průmyslové, pro domácnost, pro zemědělství. Zaručujeme vysokou a stálou kvalitu našich výrobků. Certifikát ISO 9001.

www.tubiitalia.com
DESIGN STUDIO GATT 1993 s.r.o.  - Zobrazit detail stránky

Zajišťujeme truhlářské práce včetně drobných oprav a renovace stylového nábytku, veškeré čalounické práce, opravy a potahování do kůže. Vyrábíme čalouněný nábytek, křesla ušáky a klubové sedací soupravy. Používáme vysoce kvalitní materiály, v nabídce máme cca 300 druhů potahových látek, koženek a kůže.

truhlarstvigatt.cz/
ATX-EU – velkoobchod s ručním nářadím  - Zobrazit detail stránky

Eshop pro velkoobchodníky s profesionálním ručním nářadím a potřebami pro domácnost. V Praze také kamenný velkoobchod.

www.atx-eu.cz
Smaltované nádobí Vacek  - Zobrazit detail stránky

Smaltované nádobí Vacek má svůj styl. Smaltované nádobí Vacek má také svůj původ a tak se k němu vrací čím dál více hospodyněk.Na trhu se dnes setkáte s množstvím nejrůznějších materiálů. Jen jeden však přečkal staletí a o své místo v českých kuchyních bojuje dodnes. Jedná se o smalt.

smaltovane.nadobi.vacek.4obchod.cz/
Kominictví  - Zobrazit detail stránky

Kominictví Praha a střední Čechy. Poskytujeme veškeré kominické práce, revize, čištění komínů, kouřovodů a spalinových cest. Lokalita Středočeský kraj. Orientační ceník naleznete na webu.

www.kominici.net
Kuchyně  - Zobrazit detail stránky

Vytvoříme 3D návrh a vyrobíme na míru moderní kuchyň přesně podle Vašich představ a požadavků. Klademe především důraz na vysokou kvalitu a funkčnost. Vyberte si také v našem interiérovém studiu.

www.modernibyt.com
© 2009 - 2023 Katalog.vtipalek.net