Dnes je sobota, 15. červen 2024, Vít, zítra Zbyněk
Nacházíte se:  Katalog » Průmysl, Výroba » Automobilový průmysl

Automobilový průmysl


WWW Stránky v sekci Automobilový průmysl


Česká zbrojovka a.s., SBU Auto  - Zobrazit detail stránky

Automotive - výroba dílů pro auto klimatizace Specializujeme se na velkosériové obrábění hliníkových dílů pro klimatizační soustavy automobilů.

www.cz-auto.com
Dodávka a montáž plnící stanice CNG  - Zobrazit detail stránky

Společnost CNG-YGAN poskytující služby v oblasti dodávek plnící stanice CNG. Zajišťujeme odbornou montáž a následnou údržbu plnící stanice CNG s pomalým nebo rychlým plněním.

www.cng-ygan.cz/cs/
Tónování autoskel  - Zobrazit detail stránky

Uvažujete o tónování autoskel na Vašem voze? U nás najdete specialisty přímo ve Vašem městě. Pro každé město uveřejňujeme pouze jednu firmu s nejlepšími referencemi, nejvyšší kvalitou služeb a dlouholetou praxí v oboru.

www.tonovani-autoskel.eu
Přemostění Altec  - Zobrazit detail stránky

Přemostění z hliníku z velmi odolné hliníkové slitiny a oceli typu FBS chráněné před korozí. Náš sortiment též obsahuje sanace ramp a podpěrné nohy.

www.altec-rampy.cz
Ohýbání trubek a profilů - AMILU s.r.o.  - Zobrazit detail stránky

Ohýbání trubek, jeklů a dalších ocelových profilů provádíme na trnovém cnc ohýbacím stroji. Minimální rádius ohybu je 1,5 D. Specializujeme se na ohýbání trubek z běžné oceli, hliníku i nerezi. Pracujeme se slabostěnnými i silnostěnnými trubkami. Provádíme dokončovací práce, signování konců ohýbaných trubek, zužování a roztahování konců trubek, vrtání otvorů, svařování a povrchové úpravy.

www.ohybani-trubek.eu/
© 2009 - 2024 Katalog.vtipalek.net