Dnes je sobota, 15. červen 2024, Vít, zítra Zbyněk
Nacházíte se:  Katalog » Počítače, Internet » Multimedia

Multimedia


WWW Stránky v sekci Multimedia


Copywriting k nakousnutí  - Zobrazit detail stránky

Copywriting je dnes v módě, firmy poptávají texty ve velkém, vznikla řada portálů, kde celkem levně nakoupíte texty různé kvality. Pokud však máte s nákupem textů zkušenost, víte, že kolísání úrovně je celkem běžné. Copywriterove.cz se snaží udržet laťku vysoko i při přívětivé zaváděcí ceně.

copywriterove.cz
3Dimenzia - unikátní 3D tisková plocha  - Zobrazit detail stránky

Společnost 3Dimenzia známá v oblasti 3D tisku přichází na trh s novátorským konceptem. Tato produktová novinka přináší našim zákazníkům progresivní impulz, jak lze dokonale prezentovat svoje nápady a představy formou 3D modelů. 3Dimenziaje slovenská společnost připravená uspokojit nároky klientů v oblasti 3D tisku v mezinárodním rozsahu.

www.3dmodely3d.cz
Rozvoj projektů jinak  - Zobrazit detail stránky

Na světe je velké množství projektů, které už teď mohou pomoci mnoha lidem. Lidé se však bojí nebo neví, jak je (z)realizovat. Já vám s tím pomohu a nejsem sám. Pomáháme realizovat projektů po stránkách vnitřních procesů a marketingu. Nabízíme také ve spolupráci se síti externistů služby jako: - tvorba webu, eshopu - grafika, logo - copywriting, korektura - tvorba videa - SEO, SEM marketing - Social media marketing

jakubjonas.com
© 2009 - 2024 Katalog.vtipalek.net