Dnes je sobota, 15. červen 2024, Vít, zítra Zbyněk
Nacházíte se:  Katalog » Počítače, Internet » Hardware

Hardware


WWW Stránky v sekci Hardware


Servis počítačů Chomutov  - Zobrazit detail stránky

Servis počítačů a jakékoliv další počítačové techniky (notebooky, tiskárny, monitory...), včetně záchrany dat. Přijedeme až k Vám domů! Volejte na 608 544 824.

www.notebook-pohotovost.cz
Tablety Samsung  - Zobrazit detail stránky

Pokud při své práci nebo zábavě potřebujete být on-line skutečně vždy a všude, jsou pro vás ideální volbou tablety Samsung. Galaxy tab je elegantní a velmi dobře vybavené mobilní zařízení pro práci s internetem.

tablety-samsung.cz
Výkup starých PC, komponent, procesory, konektory  - Zobrazit detail stránky

Vykoupíme od Vás staré i nefunkční pc, pc komponenty, procesory, mobilní telefony,konektory urs, frb, patice, tranzistory více druhů, tantalové kondenzátory, relátka atd. Peníze vyplácíme ihned po navážení na místě.

vykup-pc.cz
počítačový servis Břeclav  - Zobrazit detail stránky

servis počítačů v Břeclavi, Hodoníně, Hustopečích a okolí, přijedeme k Vám do firmy nebo domů a opravu vyřešíme na místě.Opravujeme mobilní telefony, servis počítačů, monitorů, tiskáren.

www.my-comp.cz
National Instruments - test, měření a embedded systémy  - Zobrazit detail stránky

NI mění způsoby, kterými vědci a inženýři navrhují, prototypují a uvádějí do provozu systémy pro měření, sběr dat, testování, řízení atd. National Instruments nabízí zákazníkům jak softwarové nástroje, tak i výkonný modulární hardware.

czech.ni.com/
Data Recovery  - Zobrazit detail stránky

Data recovery service and free data recovery software for hard drive, RAID array, and deleted FAT and NTFS file systems.

www.datarecoveryuk.co.uk/
www.PocitaceProKazdeho.cz  - Zobrazit detail stránky

Online obchod s repasovanou výpočetní technikou. Nabízíme levné repasované počítače, APPLE, notebooky, sestavy,LCD, monitory, tiskárny. Repasované notebooky a PC od značkových firem APPLE, HP, Dell, IBM, Lenovo, Fujitsu-Siemens a ostatních za nejlevnější ceny se zárukou.

www.pocitaceprokazdeho.cz
PrintLine - inkoustové náplně  - Zobrazit detail stránky

Společnost PrintLine vyrábí kvalitní a kompatibilní spotřební materiál pro tiskárny, kopírky a faxy. Všechny cartridge, tonery, foto-válce, jsou vyrobeny ve špičkové kvalitě a pořídíte je výrazně nízkou cenu. 24 měsíců záruka.

www.printline.cz
Projekce a optimalizace datových center  - Zobrazit detail stránky

Společnost COMPLETE CZ nabízí řešení non-IT infrastruktury datových center: projekci a optimalizaci, přesnou klimatizaci, napájení, monitoring a fyzické zabezpečení ICT. Dodává systémy techniky prostředí (TZB): chlazení, vytápění a větrání prostor.

www.datacentra.cz
Recoverycentrum.cz - záchrana a obnova dat  - Zobrazit detail stránky

Recoverycentrum: Ztratili jste data? záchrana dat, obnova dat, profesionální rychlá pomoc při poškození pevného disku a ztrátě dat. Obnova dat z fyzicky i softwarově poškozených pevných disků,…

www.recoverycentrum.cz

Strana:  1   2   Následující
© 2009 - 2024 Katalog.vtipalek.net