Dnes je pondělí, 15. červenec 2024, Jindřich, zítra Luboš
Nacházíte se:  Katalog » Obchod, Služby » Bezpečnostní služby

Bezpečnostní služby


WWW Stránky v sekci Bezpečnostní služby


Bezpečnostní agentura KP-tinex  - Zobrazit detail stránky

KP-tinex patří mezi bezpečnostní agentury s nejdelší tradicí a proto mnoha zkušenostmi v oboru. Tato bezpečnostní agentura se specializuje na ostrahu objektů s fyzickou přítomností ochranky přímo v objektu.

www.bezpecnostni-agentura-plzen.cz
Zabezpečovací systémy Praha – kamerové systémy  - Zobrazit detail stránky

Specializací naší společnosti jsou zabezpečovací systémy, které zajišťujeme pro zákazníky z měst Praha, Beroun i dalších lokalitách celé ČR. Zabezpečovací systémy navrhujeme s vědomím, že zabezpečovací systémy jsou nezanedbatelnou součástí.

www.vtv.cz
AJ Trade, s.r.o.  - Zobrazit detail stránky

Velkoobchod i maloobchod kamerových systémů. Nabízíme CCTV, dome kamery, BOX kamery, mini kamery, anti-vandal kamery, počasí odolné kamery, baby monitory, záznamová zařízení DVR. Dodávky zařízení po celé ČR, desítky referencí.

www.oxe.cz
Bezpečnostní agentura Nové Strašecí  - Zobrazit detail stránky

Naše bezpečnostní agentura zajišťuje pro zákazníky ve městě Nové Strašecí a dalších lokalitách z celé ČR řadu služeb, mezi něž patří ochrana osob, ostraha majetku, kontrola zaměstnanců na nemocenské i pořadatelská činnost.

www.securitysbscerny.cz
VSV connect, spol. s.r.o.  - Zobrazit detail stránky

Zabýváme se prodejem, montáží a servisem bezpečnostních systémů. Nabízíme telefonní ústředny, kamerové systémy, docházkové systémy, stravovací, zabezpečovací, protipožární systémy. Dodáváme telekomunikační zařízení jako mincovní automaty, tarifikace, GSM brány, UPS, ISDN, ozvučení, EZS, EPS.

www.vsvconnect.cz
Civop - specialista na bezpečnost práce (BOZP)  - Zobrazit detail stránky

Specializujeme se na bezpečnost práce (BOZP) a požární ochranu (PO). Komplexní systém je maximálně variabilní a lze jej „ušít na míru“ každé společnosti bez ohledu na počet jejích zaměstnanců či pracovišť.

www.civop.cz
Měření hluku a protihluková opatření  - Zobrazit detail stránky

Firma Šanc Akustika se zabývá odhlučněním průmyslových pracovišť, staveb, okolí silničních komunikací a železničních tratí. Na základě měření hluku je vypracována akustická studie. V konečném kroku jsou navržena protihluková opatření. Je provedena i kompletní montáž protihlukových opatření, za jejíž kvalitu firma Šanc Akustika ručí.

www.sanc-akustika.cz
Karimex Praha s.r.o.  - Zobrazit detail stránky

Zajištění BOZP i požární ochrany formou pravidelného servisu nebo jen zpracování konkrétní dokumentace, provedení školení bezpečnosti práce, požární ochrany, pro řidiče referentských vozidel.

www.bozp-pozarniochrana.cz
ALARM SERVIS - Karel BENÍŠEK  - Zobrazit detail stránky

ALARMY,KAMERY,EZS,CCTV,zabezpečovací signalizace,stálý servis pro Prahu,poruchová služba,alarmservis,alarm Praha,kamery Praha,revize.Rychlé zabezpečení objektů. Montáže,údržba,opravy,nonstop servis.

www.alarm-servis.cz
Požární ochrana Bábík spol. s r.o.  - Zobrazit detail stránky

Naše firma se zabývá širokou škálou služeb v oblasti požární ochrany. Servis hasicích přístrojů, servis zařízení na zásobování požární vodou, technicko organizační činnost v oboru PO, obchodní činnost, technicko organizační činnost v oboru BOZP, služby v oblasti požární bezpečnosti staveb.

www.babik-po.cz

Strana:  1   2   3   Následující
© 2009 - 2024 Katalog.vtipalek.net