Dnes je neděle, 26. květen 2024, Filip, zítra Valdemar
Nacházíte se:  Katalog » Obchod, Služby » Advokátní, Právnické služby

Advokátní, Právnické služby


WWW Stránky v sekci Advokátní, Právnické služby


Advokátní kancelář Olomouc komplexní právní pomoc  - Zobrazit detail stránky

Advokátní kancelář Olomouc poskytuje komplexní právní pomoc v oblasti občanského, obchodního, rodinného, pracovního a správního práva. Nabízíme kvalitní a dostupné služby, ověřené třicetiletou praxí.

www.akpicek.cz
FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o.  - Zobrazit detail stránky

Advokátní kancelář a insolvenční správce (Brno, Praha) se zaměřením na obchodní právo, právo nemovitostí a vymáhání pohledávek. Právní služby poskytujeme v Praze a Brně, rovněž na Slovensku.

www.fabianpartners.cz
Advokátní kancelář Praha a Hradec Králové  - Zobrazit detail stránky

Právníci a právní zastoupení to je advokátní kancelář HJF a partneři pro lokalitu Praha a Hradec Králové. Můžete být menší i větší klient a rádi vám pomůžeme. Kontaktujte HJF.

www.hjf.cz
Profesionální vymáhání dluhů  - Zobrazit detail stránky

Stali jste se věřiteli? Nevíte jak přesvědčit dlužníka, aby Vám svůj dluh splatil? Jste zcela bezradní a nevíte na koho se obrátit? Pak můžete vyhledat odbornou agenturu na vymáhání dluhů a pohledávek.

www.vymahani-dluhu.eu/
JUDr. Ivan Ertelt, notář Praha 9  - Zobrazit detail stránky

Notář se sídlem v Praze poskytující veškeré notářské služby. Jsme též kontaktním místem systému Czech Point. Notářské služby poskytujeme také v anglickém a ruském jazyce.

www.notar-praha9.cz
JUDr. Michal Marčišin  - Zobrazit detail stránky

Advokátní kancelář působí v oblasti poskytování právních služeb jak v České republice tak i na Slovensku. Právní služby poskytuje ve všech právních odvětvích.

www.marcisin.cz
Právní a byznys imigrační služby do USA.  - Zobrazit detail stránky

Nabízíme profesionální právní a byznys imigrační služby do USA. Komplet zajistíme vše co potřebujete k úspěšnému získání Vašich víz v USA. Náš tým sestává z kvalifikovaných amerických advokátů.

www.immigrationbiz.cz/
Ochranné známky  - Zobrazit detail stránky

Stránka NAO Trademarks Vám nabízí registraci ochranné známky v USA, EU i v Hong Kongu. Zvyšte si pověst a důvěryhodnost a chraňte názvy Vašich firem, výrobků a služeb. Registrace ochranné známky probíhá jednoduše, flexibilně a profesionálně.

www.naotrademarks.cz/
Advokátní kancelář Martin Lorenc, Třebíč  - Zobrazit detail stránky

Právní služby v oblasti občanského, obchodního, trestního (obhájce), pracovního a přestupkového práva, exekuce, nemovitosti, insolvenční řízení, ochrana osobnosti, autorské právo, průmyslové a duševní vlastnictví. Smlouvy, žaloby, vymáhání pohledávek, zastupování před soudy a správními orgány. Praha, Vysočina, Třebíč, advokát.

www.ak-trebic.cz
Mediace Brno, Mediace Turoňová  - Zobrazit detail stránky

Mediace je kultivovaný způsob řešení sporů, ve kterém účastníci sporu za pomoci nestranné a nezávislé osoby – kvalifikovaného mediátora – hledají cestu ke vzájemné dohodě. Mediace je velmi vhodnou alternativou soudního řízení.

www.mediaceturonova.cz

Strana:  1   2   Následující
© 2009 - 2024 Katalog.vtipalek.net