Dnes je sobota, 15. červen 2024, Vít, zítra Zbyněk
Nacházíte se:  Katalog » Obchod, Služby » Administrativní služby

Administrativní služby


WWW Stránky v sekci Administrativní služby


Profi-kancelar.cz – poskytnutí sídla společnosti  - Zobrazit detail stránky

Profi-kancelar.cz vám nabízí podporu a služby od založení nové společnosti, přes poskytnutí sídla firmy, poskytnutí sídla společnosti, virtuální kancelář, její provoz, obsluhu zákazníků, vedení účetnictví, administrativu, až po profesionální budování image.

www.profi-kancelar.cz
Oceňování nemovitostí  - Zobrazit detail stránky

Oceníme všechny druhy nemovitostí jako jsou rodinné domy, byty, nebytové prostory, kanceláře, rekreační chaty a chalupy, ale také garáže, studny, rozestavěné budovy nebo stavby určené k demolici.

www.ocenovanizlin.cz
Tecum s.r.o. - Náhradní plnění  - Zobrazit detail stránky

Poskytujeme administrativní, masérské a regenerační služby jako náhradní plnění.Spoluprací s námi pomáháte nejen své organizaci a zaměstnancům, ale i se zaměstnaneckou politikou zdravotně postižených.

www.tecum.cz
Virtuální asistentka Opletalová  - Zobrazit detail stránky

VIRTUÁLNÍ ASISTENTKA za vás vyřeší záležitosti na které nemáte kvalifikaci nebo prostě jen čas či chuť je zařídit. Zajde za vás na úřady, vyřeší vaše telefonáty, zajistí objednávky, organizaci Vašeho diáře, veškerou administrativu, korespondenci, přepisy dokumentů, rezervace a mnoho dalšího.

www.virtual-asistent.cz
MATSTAT s.r.o.– Statistické analýzy dat  - Zobrazit detail stránky

MATSTAT s.r.o. poskytuje služby v oblasti statistické analýzy a zpracování dat (pro firemní i nefiremní sektor). Součástí nabídky jsou také školení statistiky, statistika v rámci klinické a medicínské studie, data mining a matematické optimalizace.

www.matstat.eu/
Agentúra Suzanne - Mgr. Zuzana Geletičová  - Zobrazit detail stránky

Zabezpečujeme upratovacie služby:obchodných a administratívnych priestorov,business centier,firiem,letnú a zimnú údržbu,výškové práce,predkolaudačné upratovanie,čistenie garáží,hál,presklení,tepovani.

www.upratovaniefiriem.sk
FINKOP spol.s.r.o  - Zobrazit detail stránky

Ponúkame: vedenie účtovníctva, spracovanie miezd, DPH, daňové priznania, daňovú optimalizáciu, finančný audit,krízový manažment, finančné poradenstvo, úvery - hypotekárne, spotrebné, podnikateľské.

www.finkop.sk
ADU.CZ s.r.o.  - Zobrazit detail stránky

Zajišťujeme služby v oblasti audit, daně, účetnictví pro obce, firmy, příspěvkové a neziskové organizace. Auditorská činnost, účetní poradenství, přezkoumání hospodaření obcí, kontrola čerpání dotací.

www.adu.cz
Digitalizácia, skenovanie, archivácia  - Zobrazit detail stránky

Prevedenie klasických dokumentov do digitálnej formy. Pomocou digitalizácie dokumentov a skenovania uskladníte veľké množstvo dokumentov na minimálnom mieste. Archivácia dokumentov v digitalizácií naberá nový rozmer a zároveň získate bezpečnosť zdigitalizovaných dokumentov a jednoduchú správu registratúry.

www.super-digitalizacia.sk
INES CZ, s.r.o.  - Zobrazit detail stránky

INES CZ s.r.o. je společnost zaměřená na vedení účetnictví, poskytování software pro autoservisy, prodejce automobilů, autodopravce, knižní nakladatelství (redakční systém) a tvorbě sw na zakázku.

www.ines-cz.cz

Strana:  1   2   3   Následující
© 2009 - 2024 Katalog.vtipalek.net