Dnes je neděle, 26. květen 2024, Filip, zítra Valdemar
Nacházíte se:  Katalog » Ekonomika, Finance » Daňové poradenství

Daňové poradenství


WWW Stránky v sekci Daňové poradenství


Vedení podvojného účetnictví  - Zobrazit detail stránky

Našim klientům poskytujeme komplexní služby zaměřené zejména na účetnictví, daně, mzdy, poradenství v účetní & daňové oblasti a řízení lidských zdrojů. Dále se zaměřujeme na školení, která připravujeme pro naše klienty na zakázku.

www.topucetnictviadane.cz
Účetnictví, daně, mzdy, AA účetní s.r.o.  - Zobrazit detail stránky

Účetní firma poskytuje vedení účetnictví, zpracování daně a mezd pro malé a středně velké firmy. Kanceláře Liberec, Semily, Středočeský a Severočeský kraj. Vedení daňové evidence a poradenství, zastupování na finančním úřadě, OSSZ, pojišťovny.

www.aa-ucetni.cz
netto-audit.cz – dlouholeté zkušenosti s daňovým poradenstvím  - Zobrazit detail stránky

netto-audit.cz se zabývá daňovým poradenstvím, audity, účetnictvím, zastupováním v daňových a správních žalobách. Společnost vám poskytuje ve všech těchto nabízených službách dostatek zkušeností a vysokou odbornost.

www.netto-audit.cz
Prodej ready - made společností Ostrava  - Zobrazit detail stránky

Prodej společností - ready made - firmy na prodej. Prodej společností s.r.o. a akciových společností. Poskytnutí obchodní adresy. Ekonomické, daňové a účetní poradenství. Ekonomický a poradenský servis, s.r.o.

www.eps-prodejspolecnosti.cz/
FirmaVdluzich.cz  - Zobrazit detail stránky

Má Vaše firma marketingové, finanční, či existenční problémy? Nabízíme převzetí firmy, likvidace firmy a daňové optimalizace. VIP servis nabízíme převzetí společnosti do 24 hodin.

www.firmavdluzich.cz
Mz FinGroup, s.r.o.  - Zobrazit detail stránky

Spracovanie podvojného účtovníctva firiem, spracovanie jednoduchého účtovníctva živnostníkov.Spracovanie daňových priznaní právnických a fyzických osôb.Spracovanie personalistiky a miezd,poradenstvo.

www.mzfingroup.sk
Numea - vedení účetnictví a daňové poradenství  - Zobrazit detail stránky

Numea s.r.o. nabízí moderní přístup k vedení účetnictví a daňovému poradenství. Mezi nabízené služby patří vedení účetnictví přes internet, internetový fakturační systém, elektronický archiv.

www.numea.cz
Alena Soukupová a Ing. Lukáš Soukup  - Zobrazit detail stránky

Firma se zabývá již dlouhou dobu vedením účetnictví, daňové evidence a mzdové agendy, dále daňovým poradenstvím a vyhotovením všech daňových přiznání. Na trhu působí přes 20 let.

www.uctosoukup.cz
APOS – daně s. r. o.  - Zobrazit detail stránky

Daňový poradce; vedení účetnictví on-line; personalistika a mzdy; účetnictví v NJ, AJ, RJ dvojjazyčně; implementace SW PREMIER; školení a kurzy SW PREMIER, MS OFFICE, účetnictví, soft kills; daně

www.apos.info/
Daňový portál  - Zobrazit detail stránky

Prečítajte si odborné články o daniach, daňovom poriadku, novelách zákona o DPH, či daňovom priznaní. Zistíte ako registrovať nového daňovníka a ako si uplatniť daňové odpisy. Viac priamo na blogu.

danovyportal.sk

Strana:  1   2   3   Následující
© 2009 - 2024 Katalog.vtipalek.net