Dnes je pondělí, 15. červenec 2024, Jindřich, zítra Luboš
Nacházíte se:  Katalog » Cestování, Doprava » Historické památky

Historické památky

 Hrady, Zámky (4)
 Kostely, Kláštery (0)
 Muzea (1)


WWW Stránky v sekci Historické památky


Rozcestník pro Konopiště a Benešov, ubytování pension hotel  - Zobrazit detail stránky

V rozcestníku najdete informace o zámku Konopiště, který je známý sbírkami loveckých trofejí a uměleckých předmětů. Ubytování v romantickém Hotelu Pensionu Konopiště **** v podzámčí zámku Konopiště. Motocyklové muzeum Konopiště s raritními sbírkami.

www.konopiste.eu
Cestování Evropou - s Karlem Přeučilem  - Zobrazit detail stránky

Pokud hledáte vhodné místo pro další dovolenou, poznávací pobyt, pobytový zájezd nebo krátký eurovíkend, jste zde správně. Blog o cestování po celé Evropě za rozumné ceny. I za víkend lze zažít dobrodružství.

evropou.wordpress.com/
Těšínské Slezsko pro všechny  - Zobrazit detail stránky

Průvodce turistickým regionem Těšínské Slezsko, místem, kde se historie setkává se současností. Stránky věnované všem, kteří se region chystají navštívit a také těm, kteří se o této oblasti chtějí něco dozvědět. Najdete zde užitečné informace o kulturním dění v regionu, ubytování, restauracích, sportovním vyžití, památkách, relaxování, folklóru.

www.tesinskeslezsko.cz
Hrad a zámek Dolní Kounice  - Zobrazit detail stránky

Oficiální stránky Hradu a zámku v Dolních Kounicích. Místo jen 25 kilometrů od Brna a 20 kilometrů od Dálnice D2. Pravidelné prohlídky hradu a mnoho kulturních a společenských akcí, to je Hrad a zámek Dolní Kounice.

www.zamekkounice.cz
Hrady a zámky v ČR  - Zobrazit detail stránky

Máte rádi českou historii a rádi poznáváte místa, které vám pomohou přiblížit atmosféru té doby. Navštivte naše webové stránky, kde máte možnost se dozvědět něco z historie českých hradů a zámků. A najít tak zároveň inspiraci, kam se vydat na další výlet za poznáním.

www.hradyzamky.besaba.com
Múzeum Petržalského opevnenia  - Zobrazit detail stránky

Sme múzeom predvojnového Československa a jeho masívneho pevnostného systému postaveného na obranu suverenity spoločného štátu proti rozpínajúcej sa nacistickej ríši. Pancierové strieľne, masívne železobetónové stavby, dobové zbrane a špeciálne pevnostné zbrane a vybavenie môžete nájsť v dvojpodlažnom bunkri B-S 4 v Bratislave.

mpo.sk
© 2009 - 2024 Katalog.vtipalek.net