Dnes je pátek, 19. duben 2024, Rostislav, zítra Marcela
Nacházíte se:  Katalog » Auto-moto » Autoškoly

Autoškoly


WWW Stránky v sekci Autoškoly


Autoškola Praha – řidičský průkaz, školení řidičů  - Zobrazit detail stránky

AA Autoškola Ondřej Masopust nabízí pro zájemce ve městě Praha možnost zařídit si řidičský průkaz skupiny B. Naše autoškola zajišťuje také referenční školení řidičů, kondiční jízdy a pomáhá k vrácení řidičského oprávnění.

www.aa-autoskola-praha.cz
Autoškola Frýdek-Místek - Ing. Petr Rozehnal  - Zobrazit detail stránky

Autoškola Frýdek-Místek nabízí kvalitní kurzy k získání řidičského průkazu skupin A a B. Autoškola poskytuje doplňovací výcvik žadatelů o řidičské oprávnění, kondiční jízdy a školení řidičů referentských vozidel. Autoškola Rozehnal - autoškola pro každého

www.autoskola-fm.cz
Autoškola RS  - Zobrazit detail stránky

Provádíme výuku a výcvik žadatelů o řidičské oprávnění skupin: A - motocykly všech věkových kategorií a B - osobní automobil. Zajišťujeme také výuku a výcvik skupin C, E, C+E a profesní školení.

www.autoskolars.cz
Autoškola Kříž  - Zobrazit detail stránky

Autoškola Kříž připravuje studenty na řidičské zkoušky již 20 let. Hlavním cílem autoškoly jsou spokojení studenti, kterým se dostane kvalitního vzdělání. O tom, že se nám tento cíl daří naplňovat, svědčí počet úspěšných studentů autoškoly, kterých je do současné doby přes 4000.

www.autoskola-kriz.cz
Autoškola Kalvoda Prostějov, Konice  - Zobrazit detail stránky

Autoškola Kalvoda nabízí výcvik k získání řidičského oprávnění ke všem motorovým vozidlům na našich silnicích, a to v Prostějově a Konici.

www.autoskola-kalvoda.cz
Zdeněk Pernica – Autoškola Blansko  - Zobrazit detail stránky

Autoškola Pernica provozuje autoškolu, autodopravu, autobusovou dopravu, spediční služby, pneuservis osobních i nákladních pneu, servis osobních dodávkových a nákladních automobilů a přípojných vozidel, servis autobusů i zemní práce. Firma má široký vozový park a vlastní servisní středisko. Sídlí v Blansku.

www.autoskola-pernica.cz
Autoškola Karlovy Vary - řidičský průkaz, zkoušky  - Zobrazit detail stránky

Autoškola Jan Soumar sídlí ve městě Karlovy Vary a nabízí možnost získat řidičský průkaz skupiny AM, A1, A2, A, B, BE, dále provádí školení řidičů a zabezpečuje kondiční jízdy.

www.autoskolasoumar.cz
Psychologické vyšetření řidičů  - Zobrazit detail stránky

Akreditovaný dopravní psycholog nabízí dopravně psychologické vyšetření řidičů v Praze a Středočeském kraji. Psychotesty jsou určené pro řidiče se zákazem řízení, vybodované řidiče, profesní řidiče z povolání a řidiče starší 65 let.

www.dopravni-psycholog-praha.cz
© 2009 - 2024 Katalog.vtipalek.net