Dnes je pátek, 5. červen 2020, Dobroslav, zítra Norbert
Nacházíte se:  Katalog » Sport, Relaxace » Netradiční sporty

Netradiční sporty


WWW Stránky v sekci Netradiční sporty


Airsoft Bunkr59  - Zobrazit detail stránky

V airosft bunkru 59 ve Frýdku-Místku najdete něpětí, adrenalin a Akci! Můžete si ho pronajmout například pro firemní akci na odreagování, nebo se jen vyblbnout s přáteli.

www.bunkr59.cz
Cvičení Pilates Praha 8  - Zobrazit detail stránky

Nabízíme tréninky metodou Pilates pro záda bez bolesti, pružné tělo, pevné centrum těla - core, svaly dlouhé, štíhlé, ale pevné. Tréninky probíhají v Praze. Cvičení je například vhodné i po těhotenství, nabízíme dále privátní tréninky u Vás doma či v kanceláři. Pořádáme také sportovní víkendy i celé sportovně zaměřené týdny.

www.pilatesdestiny.cz
ivltava.cz - vodácký informační portál  - Zobrazit detail stránky

Vodácký informační portál ivltava.cz ví, co se na řece děje – interaktivní kilometráž, mapa, služby, půjčovny , kempy, akce, fotky, videa, diskuse, informace, aktuality. Plujeme s Vámi.

www.ivltava.cz
Jump tandem  - Zobrazit detail stránky

Stránka Jump-tandem.sk slúži ako informačný web, kde sa dozviete rôzne zaujímavosti o tandemových zoskokoch alebo iných adrenalínových športoch. Zoskok je druh adrenalínu, ktorý túži mnoho ľudí zažiť. Ale len niektorí sa k tomu aj odhodlajú.

jump-tandem.sk
Adrenalínové športy  - Zobrazit detail stránky

Blog, ktorý sa venuje adrenalínovým športom. Dočítate sa tu o všetkých športoch od bungee jumpingu, cez rafting až po tandemový zoskok. Už aj na Slovenku sa adrenalínové športy dostávajú do popredia a získavajú si stále čoraz viac fanúšikov.

zonauniku.sk
Tandemové zoskoky  - Zobrazit detail stránky

Blog Superjump sa venuje tandemovým zoskokom. Dočítate sa u nás ako prebieha tandemový zoskok, mýty a fakty o zoskokoch, na čo sa pred skokom pripraviť. Tento zážitok v každom zanechá spomienky, ktoré nikdy nevyblednú. Ale je skutočne bezpečný?

superjump.sk
Letecká společnost dobrodruhů - adrenalinové zážitky  - Zobrazit detail stránky

Jsme sdružení zabývající se adrenalinovými sporty, tandemovými seskoky,výcvikem parašutismu. Připravujeme kurzy, nejrůznější kulturní akce, expedice a setkání pro naše členy i širokou veřejnost. Dokážeme Vám zprostředkovat neuvěřitelné zážitky.

www.lsd-trip.cz
Elektrokoloběžka Meldius Rulez  - Zobrazit detail stránky

Výroba a prodej elektrických a elektro koloběžek a ostatních elektrických sportovních a dopravních prostředků. Prodej konverzních přestavbových kitů, setů a sad na elektro a elektrická kola, akumulátorů a příslušenství.Výroba el. invalidních vozíků.

www.meldius.com
Cvičení je hra  - Zobrazit detail stránky

Seznam cvičení na ploché nohy včetně fotografií a návodů, jak cvik správně provádět. Cviky jsou přizpůsobené tak, aby byly zajímavé hlavně pro děti. Najdete zde i tipy a triky pro cvičení s hračkami, online cvičení, články obdorníků a diskuzi.

www.cviceni-je-hra.cz
Flyboard Hradec Králové  - Zobrazit detail stránky

Adrenalinový sport v centru Hradce Králové. Létání na flyboardu je jedničkou mezi vodními sporty a je určen pro každého. Neopakovatelný zážitek a extrémní zábava.

www.flyboardhk.cz

Strana:  1   2   Následující
Kategorie katalogu
Auto-moto (431)
Cestování, Doprava (572)
Ekonomika, Finance (434)
Instituce, Organizace (49)
Kultura, Umění (138)
Lidé, Společnost (468)
Obchod, Služby (3 636)
Počítače, Internet (334)
Průmysl, Výroba (292)
Sport, Relaxace (141)
Věda, Technika (37)
Vzdělávání, Školy (105)
Zábava, Volný čas (317)
Zdraví, Životní styl (310)
Zpravodajství, Média (50)


Statistika
Stránek v katalogu:6 917
Celkem kategorií:487
Na schválení čeká: 25 stránek
© 2009 - 2020 Vtipalek.net
TOPlist