Dnes je pátek, 5. červen 2020, Dobroslav, zítra Norbert
Nacházíte se:  Katalog » Obchod, Služby » Bezpečnostní služby

Bezpečnostní služby


WWW Stránky v sekci Bezpečnostní služby


Bezpečnostní agentura KP-tinex  - Zobrazit detail stránky

KP-tinex patří mezi bezpečnostní agentury s nejdelší tradicí a proto mnoha zkušenostmi v oboru. Tato bezpečnostní agentura se specializuje na ostrahu objektů s fyzickou přítomností ochranky přímo v objektu.

www.bezpecnostni-agentura-plzen.cz
Zabezpečovací systémy Praha – kamerové systémy  - Zobrazit detail stránky

Specializací naší společnosti jsou zabezpečovací systémy, které zajišťujeme pro zákazníky z měst Praha, Beroun i dalších lokalitách celé ČR. Zabezpečovací systémy navrhujeme s vědomím, že zabezpečovací systémy jsou nezanedbatelnou součástí.

www.vtv.cz
AJ Trade, s.r.o.  - Zobrazit detail stránky

Velkoobchod i maloobchod kamerových systémů. Nabízíme CCTV, dome kamery, BOX kamery, mini kamery, anti-vandal kamery, počasí odolné kamery, baby monitory, záznamová zařízení DVR. Dodávky zařízení po celé ČR, desítky referencí.

www.oxe.cz
Bezpečnostní agentura Nové Strašecí  - Zobrazit detail stránky

Naše bezpečnostní agentura zajišťuje pro zákazníky ve městě Nové Strašecí a dalších lokalitách z celé ČR řadu služeb, mezi něž patří ochrana osob, ostraha majetku, kontrola zaměstnanců na nemocenské i pořadatelská činnost.

www.securitysbscerny.cz
VSV connect, spol. s.r.o.  - Zobrazit detail stránky

Zabýváme se prodejem, montáží a servisem bezpečnostních systémů. Nabízíme telefonní ústředny, kamerové systémy, docházkové systémy, stravovací, zabezpečovací, protipožární systémy. Dodáváme telekomunikační zařízení jako mincovní automaty, tarifikace, GSM brány, UPS, ISDN, ozvučení, EZS, EPS.

www.vsvconnect.cz
Civop - specialista na bezpečnost práce (BOZP)  - Zobrazit detail stránky

Specializujeme se na bezpečnost práce (BOZP) a požární ochranu (PO). Komplexní systém je maximálně variabilní a lze jej „ušít na míru“ každé společnosti bez ohledu na počet jejích zaměstnanců či pracovišť.

www.civop.cz
Měření hluku a protihluková opatření  - Zobrazit detail stránky

Firma Šanc Akustika se zabývá odhlučněním průmyslových pracovišť, staveb, okolí silničních komunikací a železničních tratí. Na základě měření hluku je vypracována akustická studie. V konečném kroku jsou navržena protihluková opatření. Je provedena i kompletní montáž protihlukových opatření, za jejíž kvalitu firma Šanc Akustika ručí.

www.sanc-akustika.cz
Karimex Praha s.r.o.  - Zobrazit detail stránky

Zajištění BOZP i požární ochrany formou pravidelného servisu nebo jen zpracování konkrétní dokumentace, provedení školení bezpečnosti práce, požární ochrany, pro řidiče referentských vozidel.

www.bozp-pozarniochrana.cz
ALARM SERVIS - Karel BENÍŠEK  - Zobrazit detail stránky

ALARMY,KAMERY,EZS,CCTV,zabezpečovací signalizace,stálý servis pro Prahu,poruchová služba,alarmservis,alarm Praha,kamery Praha,revize.Rychlé zabezpečení objektů. Montáže,údržba,opravy,nonstop servis.

www.alarm-servis.cz
Požární ochrana Bábík spol. s r.o.  - Zobrazit detail stránky

Naše firma se zabývá širokou škálou služeb v oblasti požární ochrany. Servis hasicích přístrojů, servis zařízení na zásobování požární vodou, technicko organizační činnost v oboru PO, obchodní činnost, technicko organizační činnost v oboru BOZP, služby v oblasti požární bezpečnosti staveb.

www.babik-po.cz

Strana:  1   2   3   Následující
Kategorie katalogu
Auto-moto (431)
Cestování, Doprava (572)
Ekonomika, Finance (434)
Instituce, Organizace (49)
Kultura, Umění (138)
Lidé, Společnost (468)
Obchod, Služby (3 636)
Počítače, Internet (334)
Průmysl, Výroba (292)
Sport, Relaxace (141)
Věda, Technika (37)
Vzdělávání, Školy (105)
Zábava, Volný čas (317)
Zdraví, Životní styl (310)
Zpravodajství, Média (50)


Statistika
Stránek v katalogu:6 917
Celkem kategorií:487
Na schválení čeká: 25 stránek
© 2009 - 2020 Vtipalek.net
TOPlist